"СЕНСС" 6 Листопада, 2022 Коментарів немає
Редакція «Вот Так» звернула увагу на те, що за даними Генштабу ЗСУ з 29 жовтня щоденні втрати росіян убитими на фронті зросли майже вдвічі. Голова Керівної ради СЕНСС Вадим Черниш вважає, що серед причин — активні бої на підступах до Бахмута, прибуття на фронт у Луганській області погано навчених мобілізованих з РФ та артилерійські удари ЗСУ високоточними снарядами в Херсонській області.

Так, “один снаряд «Хаймарс» модифікації M30A1 може накрити площу, яку можна порівняти з площею чотирьох футбольних полів. Він розрахований саме на живу силу. Використання такого боєприпасу збільшує кількість втрат. Це все відбувається на Херсонщині», — наводить одну з причин збільшення втрат росіян на фронті у розмові з «Вот Так» керівник Центру досліджень безпеки CENSS Вадим Черниш.
Також відправка на фронт погано підготовлених російських мобілізованих — ще одна причина збільшення втрат росіян, вважає Вадим Черниш. Перш за все мова йде про Луганську область, де новобранці закривають прогалини в обороні, стверджує експерт: «Вони затримують українські війська, а в цей час на відстані будують лінію оборони».