"СЕНСС" 17 Березня, 2021 Коментарів немає
У відеосюжеті проекту “Донбас Реалії” від Радіо Свобода Вадим Черниш дав свій коментар про паспортизацію населення на окупованих територіях як елемент підривної діяльності РФ у конфлікті.

“Беззаперечно йде поступове розірвання всіх, навіть маленьких зв’язків із населенням окупованих територій – українськими громадянами, які там проживають, і поступове втягнення їх в законодавчий, культурний простір РФ.
Все це означає, що Росія від політичного впливу на Україну не відмовляється і закладає бомбу уповільненої дії, для того щоб зберегти свій вплив на Україну.
Паспортизація сама по собі підриває в принципі процес врегулювання конфлікту. Тому що вона не відповідає пунктам Мінських угод і переговорному процесу, коли з одного боку РФ формально погоджується, що Донецька і Луганська області – частина української території, а дії робить у зворотньому напрямку.
Підривна діяльність РФ направлена на те, щоб будь-яке регулювання конфлікту поставити під сумнів. У довгостроковій перспективі це і є головна із загроз”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.