"СЕНСС" 8 Жовтня, 2021 Коментарів немає
Найвагоміший внесок, що наука дає суспільству – це можливість передбачати. Світові кризи, сплески розвитку і революції часто прогнозуються науковцями та аналітиками. А ще важливо, щоб наука і практика йшли поруч, щоб результати наукових досліджень і розробок були затребувані державними органами для прийняття на їх основі управлінських рішень.

Саме з цією метою сьогодні в Інформаційно-аналітичному ситуаційному центрі КПІ відбулась зустріч ректора університету Михайла Згуровського, голови Центру безпекових досліджень СЕНСС Вадима Черниша з першим Віце-прем’єр-міністром- міністром економіки України Олексієм Любченко.
На зустрічі було продемонстровано можливості аналізу великого масиву даних за допомогою роботи зі статистичною інформацією, відкритими і закритими даними, результатами соціологічних досліджень, світової аналітики, з супутниковими знімками.
Для аналітичної роботи залучаються експерти високого рівня з різних галузей. Так, Вадим Черниш СЕНСС був співавтором Форсайту розвитку оборонно-промислового комплексу України на часовому горизонті 2021-2030.
Сторони обговорили також прогнози соціально-економічного розвитку територій, ситуацію щодо пандемії коронавірусної хвороби, моніторинг ситуації на тимчасово окупованих територій, стан земель тощо.