"СЕНСС" 20 Жовтня, 2023 Коментарів немає

ГО «Центр безпекових досліджень «CENSS» оголошує тендер на надання послуг з організації заходу в межах реалізації проєкту «Підтримка України у протидії ризикамрозповсюдження стрілецької зброї та легкого озброєння внаслідок агресивної війни Росії», що впроваджується Центром безпекових досліджень «CENSS» спільно зі Small Arms Survey за фінансування Уряду Німеччини.

Мета проєкту: попередити/зменшити безпекові загрози для населення, що можуть бути через нелегальний обіг зброї та напрацювати матеріали для органів влади, які допоможуть налагодити облік зброї і мінімізувати її перехід в нелегальний обіг.

Послуги з організації заходу можуть включати, проте не обмежуватися наступним:

 • оренда приміщення та необхідного обладнання для проведення заходу;
 • організація кава-пауз та харчування під час проведення заходу;
 • забезпечення проживання у готелі для учасників заходу.

Проведення заходу заплановано на 12 грудня 2023 р. у м. Ужгород, планова кількість учасників – 30 осіб.

Вимоги до виконавців. До участі у тендері запрошуються організації, фізичні особи-підприємці, які:

 • мають щонайменше 2 роки професійного досвіду в організації заходів;офіційно зареєстровані на території, що підконтрольна Уряду України на момент надання послуги;
 • зможуть забезпечити комплексне надання послуг з організації заходу;
 • мають наявні відповідні КВЕДи.

Вимоги до тендерної пропозиції:

1. Тендерна пропозиція має надаватись у формі цінової пропозиції.

2. Перелік документів, які Заявники повинні надати до тендерної пропозиції:

 • Комерційна пропозиція у формі таблиці (дата, ПІБ та посада, назва компанії, адреса, телефон, e-mail (додаток №1);
 • Реєстраційні документи: витяг/виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; копія свідоцтва про сплату єдиного податку із зазначенням видів діяльності (у випадку, якщо приватний підприємець – платник єдиного податку).

Тендерна процедура:

 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найвигіднішу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 30 жовтня 2023 року.

Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу  adomikan@gmail.com.
Контактна особа – Антоніна Домікан, тел. – 097 453 95 40.