Центр безпекових досліджень “СЕНСС”

29th November 2023

09:00 – 18:00

Пн. - Пт.

вул. Мечникова,

10/2, оф. 25, м. Київ

+380-44-234-14-80

Вікторія Вороніна

1440px-Вороніна_В.В

ВІКТОРІЯ ВОРОНІНА

Виконавчий Директор

З 2012 по 2015 працювала в системі податкової служби.

В 2015-2016 очолювала напрямок міжнародної співпраці, координації проектів і програм в Державному агентстві України з питань відновлення Донбасу та Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Протягом 3 років очолювала Офіс Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

В 2019 році обіймала посаду заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Брала участь в розробці та промоції стратегічних документів Уряду України, які стосуються питань відновлення та розбудови миру, попередження та врегулювання конфліктів, медіації, соціальної згуртованості, примирення, реінтеграції.

За координації В.Вороніної було забезпечено роботу Цільового фонду багатьох партнерів для України – мультитрастового донорського фонду, що адмініструється Світовим Банком, метою якого є допомога громадам, що постраждали від збройного конфлікту;

Має багаторічний досвід розробки та реалізації проектів і заходів з соціальної згуртованості, примирення, в тому числі проведення національних комунікаційних та інформаційних кампаній, діалогових заходів, проектів з психосоціальної підтримки населення, а також проектів і заходів за напрямком «people-to-people diplomacy» із залученням міжнародних партнерів та експертів, місцевої влади, громадського сектору, ЗМІ.

Є співавтором методики оцінки ризиків виникнення конфліктів в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту.

Займалась вивченням та впровадженням в Україні позитивного досвіду врегулювання конфліктів в Колумбії, Грузії, Молдові, країнах, що входили до складу Югославії, а також в Північній Ірландії (ВБ) 

Вікторія Вороніна є експертом Координатора проектів ОБСЄ в Україні з підтримки діалогу/медіації в соціальних конфліктах .

Під час роботи в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України також займалась питаннями координації заходів з протимінної діяльності, зокрема: розробкою стандартів протимінної діяльності, концепції та основних засад функціонування Національного органу з питань протимінної діяльності, методичних рекомендацій щодо навчання ризикам небезпек від мін та вибухонебезпечних залишків війни, міжнародної співпраці в сфері ПМД, координації заходів з навчання ризикам небезпек від мін та ВЗВ? допомоги жертвам від мін та ВЗВ.

Має 2 вищі освіти – юридичну (міжнародне право) та педагогічну.

Компетенції та сфера інтересів: попередження і врегулювання конфліктів, медіація і діалог, стратегічні комунікації, діяльність радикальних організацій і рухів, підвищення стійкості та згуртованості громад, протимінна діяльність

Top
X