Центр безпекових досліджень “СЕНСС”

10th July 2024

09:00 – 18:00

Пн. - Пт.

вул. Мечникова,

10/2, оф. 25, м. Київ

+380-44-234-14-80

Вікторія Вороніна

photo_2024-02-29_00-23-37

ВІКТОРІЯ ВОРОНІНА

Виконавчий Директор

З 2012 по 2015 працювала в системі податкової служби.

В 2015-2016 очолювала напрямок міжнародної співпраці, координації проектів і програм в Державному агентстві України з питань відновлення Донбасу та Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Протягом 3 років очолювала Офіс Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

В 2019 році обіймала посаду заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Брала участь в розробці та промоції стратегічних документів Уряду України, які стосуються питань відновлення та розбудови миру, попередження та врегулювання конфліктів, медіації, соціальної згуртованості, примирення, реінтеграції.

За координації В.Вороніної було забезпечено роботу Цільового фонду багатьох партнерів для України – мультитрастового донорського фонду, що адмініструється Світовим Банком, метою якого є допомога громадам, що постраждали від збройного конфлікту.

Під час роботи в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України також займалась питаннями координації заходів з протимінної діяльності, зокрема: розробкою стандартів протимінної діяльності, концепції та основних засад функціонування Національного органу з питань протимінної діяльності, методичних рекомендацій щодо навчання ризикам небезпек від мін та вибухонебезпечних залишків війни, міжнародної співпраці в сфері ПМД, координації заходів з навчання ризикам небезпек від мін та ВЗВ, допомоги жертвам від мін та ВЗВ.

Має багаторічний досвід розробки та реалізації проектів і заходів з соціальної згуртованості, примирення, в тому числі проведення національних комунікаційних та інформаційних кампаній, діалогових заходів, проектів з психосоціальної підтримки населення, а також проектів і заходів за напрямком «people-to-people diplomacy» із залученням міжнародних партнерів та експертів, місцевої влади, громадського сектору, ЗМІ.

Є співавтором та автором методитичних посібників та рекомендацій для органів влади та місцевого самоврядування за різними напрямками публічного управління під час збройного конфлікту та постконфліктоного відновлення (організація процесу відновлення в громаді, реінтеграції ветеранів, допомога жертвам сексуального насильства внаслідок війни, організація системи допомоги жертвам від мін та ВНП в громаді, оцінки ризиків виникнення конфліктів в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту тощо).

Займалась вивченням та впровадженням в Україні позитивного досвіду врегулювання конфліктів в Колумбії, Грузії, Молдові, країнах, що входили до складу Югославії, а також в Північній Ірландії (ВБ) 

З жовтня 2019 року Вікторія Вороніна є виконавчим директором СЕНСС та менеджером багатьох проектів Центру. Також вона співпрацює як експерт з міжнародними організаціями та іноземними державними інституціями, є експертом Координатора проектів ОБСЄ в Україні з підтримки діалогу/медіації в соціальних конфліктах.

У 2023-2024 була радником Міністра у справах ветеранів (на громадських засадах).

Має 2 вищі освіти – юридичну (міжнародне право) та педагогічну. Викладає в Київському політехнічному інституті на кафедрі теорії та практики публічного управління.

Компетенції та сфера інтересів: публічне управління, підвищення стійкості та згуртованості громад, попередження і врегулювання конфліктів, медіація і діалог, протимінна діяльність, стрілецька зброя та легке озброєння.

Top