Чим важливий хорватський досвід для проведення виборів на окупованій частині Донбасу

Суспільне невдоволення, акції протесту та мітинги під гаслами «Ні капітуляції»: українці по всій країні протестують проти так званої «формули Штайнмаєра», що стосується окремих аспектів врегулювання збройного конфлікту на сході України. Детальніше

Вадим Черниш: «Практика прикомандирування співробітників спецслужб існувала не лише в СРСР та РФ, але і в нових незалежних державах».

Практика прикомандирування співробітників спецслужб існувала не лише в СРСР та РФ, але і в нових незалежних державах. Про це в своїй дослідницькій статті зазначає Голова СЕНСС Вадим Черниш. Стаття опублікована в журналі Strategic Security (Global and national security institute University of South Florida USA). Детальніше

СЕНСС підтримав проведення конкурсу журналістських матеріалів на тему запобігання незаконного обігу зброї: переможців визначено!

Продовжуємо розповідати вам про наші безпекові проекти. Як ми вже писали раніше, у фокусі активностей СЕНСС цього року – запобігання незаконному обігу зброї. Ми і надалі продовжуємо тематичну регіональну співпрацю з нашими партнерами.

Детальніше

Співробітники під прикриттям: як спецслужби впливають на виконавчу владу Росії з часів СРСР і до сьогодні

Існує презумпція, що Федеральна служба безпеки (ФСБ) Російської Федерації має значний вплив на виконавчу владу в Росії і послуговується при цьому методами та інструментами Комітету державної безпеки (КДБ), який діяв за часів СРСР.

Детальніше

Проблеми національної ідентичності як чинник вразливості суспільства та держави

Пулікуємо останню в цьому учбовому році роботу студентки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спеціальності публічне управління та адміністрування Войцешук Маргарити. Робота стала однією з найкращих та була виконана в рамках вивчення студентами КПІ навчальної дисципліни «Основи національної безпеки», викладачем якої є голова Керівної ради «СЕНСС» Вадим Черниш. Детальніше

Напрацювання з конференції «Інклюзивне відновлення та відбудова»

Ділимось з Вами напрацюваннями з конференції «Інклюзивне відновлення та відбудова», що відбулась у квітні і співорганізатором якої виступив СЕНСС. Метою заходу було створення конкретних ідей та рекомендацій щодо інклюзивного відновлення та реконструкції в Україні.

Детальніше