Чим важливий хорватський досвід для проведення виборів на окупованій частині Донбасу

Суспільне невдоволення, акції протесту та мітинги під гаслами «Ні капітуляції»: українці по всій країні протестують проти так званої «формули Штайнмаєра», що стосується окремих аспектів врегулювання збройного конфлікту на сході України. Детальніше

Представники громади Львова пройшли навчання за Програмою оцінки потенціалу конфліктів від CENSS

Минулого тижня команда СЕНCС завершила цикл навчань в громадах, спрямованих на допомогу місцевій владі виявляти та вирішувати ситуації напруження і конфлікти у їхніх містах.
Детальніше

СЕНСС та Академія Фольке Бернадотта допомагають органам місцевого самоврядування вирішувати проблем громади

З серпня ми активно співпрацюємо з громадами, щоб допомагати місцевій владі виявляти та вирішувати ситуації напруження і конфлікти у їхніх містах. Працюємо ми у межах розробленої нами Програми оцінки потенціалу конфліктів. Реалізація такої програми стала можливою завдяки співпраці зі шведсько-українським проектом Академії Фольке Бернадотта “Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні” (за фінансової підтримки Швеції).

Детальніше

"СЕНСС" 10 Жовтня, 2021 Коментарів немає
Новини

Найвагоміший внесок, що наука дає суспільству – це можливість передбачати

Найвагоміший внесок, що наука дає суспільству – це можливість передбачати. Світові кризи, сплески розвитку і революції часто прогнозуються науковцями та аналітиками. А ще важливо, щоб наука і практика йшли поруч, щоб результати наукових досліджень і розробок були затребувані державними органами для прийняття на їх основі управлінських рішень.

Детальніше

Зустріч зі студентами-магістрами з публічного управління та соціології

Досвід – одна з головних переваг, які є у працівників. Тому ми вчора зі студентами-магістрами з публічного управління та соціології ділились досвідом роботи команди СЕНСС у системі державних органів та як аналітичного центру.

Детальніше

Офіційних гарантій, що ми набудемо членства в НАТО Президент США апріорі не може надати, тому що це питання всіх країн-членів НАТО” – Вадим Черниш

“Офіційних гарантій, що ми набудемо членства в НАТО Президент США апріорі не може надати, тому що це питання всіх країн-членів НАТО” – Вадим Черниш, Голова Керівної ради CENSS на т/к Прямий підбив підсумки тижня.

Детальніше