"СЕНСС" 6 Квітня, 2024 Коментарів немає
У рамках партнерської ініціативи CENSS, редакції газети Черкаський край та Черкаської обласної організації НСЖУ 4 квітня у Черкасах відбувся семінар для представників обласних ЗМІ на тему “Протидія ризикам розповсюдження незаконної зброї”.

З вітальним словом до учасників звернувся член керівної ради “СЕНСС”, голова ГО “СЕНСС Академія” Сергій Злакоман.
На актуальності теми для медійників та викликах пов’язаних з війною акцентувала голова Черкаської обласної організації спілки журналістів Тетяна Калиновська.
Під час семінару учасники отримали інформацію про те, як незаконна зброя потрапляє на Черкащину, які заходи безпеки вживаються під час воєнного стану, види зброї та вибухових речовин, які виявляють та знешкоджують на території області, а також про психологічну підтримку правоохоронців.
Оперативний співробітник управління карного розшуку ГУНП у Черкаській області, майор поліції Ігор Нестеренко, зазначив, що у злочинців усе частіше вилучають незаконну зброю, зокрема стрілецьку зброю та гранати.
Учасники семінару також отримали рекомендації щодо роботи на місці події. Також дізналися про заборони, пов’язані з наданням інформації під час висвітлення подібних тем. Начальник відділу комунікації ГУНП в Черкаській області Зоя Вовк підкреслила, що важливо уникати помилок у журналістських дослідженнях, які можуть вплинути на об’єктивність матеріалів.