"СЕНСС" 18 Лютого, 2022 Коментарів немає
“Заяви про евакуацію до РФ мешканців окупованих територій на сході України – це підняття градусу напруги, створення картинки про реальність нібито нападу зі сторони України, викликається емоція страху і далі – задіюється на весь світ інформаційний важіль Росії, який ретранслює вигідні Кремлю меседжі. Це також контрзасіб нівелювати атаки на дитячі садочки і школи. В цьому випадку Росія використовує відомий прийом, що називається “операції під чужим прапором”. – таку оцінку дав Вадим Черниш діям РФ за останні 2 дні.

Голова Керівної Ради СЕНСС також розказав, якими б мали бути дії української влади щодо допомоги населенню тимчасово окупованих територій:
“У 2014, 2015 і подальших роках були відпрацьовані алгоритми взаємодії органів влади по прийому внутрішньо переміщених осіб та осіб, які потребують гуманітарної допомоги або життю яких щось загрожує. Це великий координаційний механізм, що функціонує не лише в середині уряду, а передбачає взаємодію з міжнародними організаціями – ООН, Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, іншими міжнародними організаціями. Задіюються спеціальні алгоритми. Можливо влада не знає, що такі механізми є, оскільки практичної активності зараз такого роду немає.
Повний запис програми “Підсумки” з Юлією Литвиненко на телеканалі “Прямий” (ефір о 17.00 18 лютого 2022) дивіться https://www.youtube.com/watch?v=SVUF_H3DlJQ