"СЕНСС" 3 Жовтня, 2023 Коментарів немає
29 вересня у Трускавці Львівської області відбулася Установча зустріч учасників професійної мережі проекту (ПМП). ПМП створена в рамках проекту «Підтримка України у протидії ризикам розповсюдження стрілецької зброї та легкого озброєння внаслідок агресивної війни Росії». 

Проект реалізує Центр безпекових досліджень «CENSS» спільно зі Small Arms Survey за фінансування Уряду Німеччини. Термін реалізації проекту: 2023-2025 рр.

Під час зустрічі учасники взяли участь в обговоренні поточної ситуації в Україні щодо ризиків незаконного обігу стрілецької зброї та легкого озброєння і боєприпасів в регіоні. Також обговорили можливості співпраці в рамках ПМП та конкретні потреби. Згодом ці дані використовуватимуться для розробки стратегії діяльності професійної мережі. Заплановані заходи протягом усього проекту включатимуть тренінги з питань, пов’язаних зі стрілецькою зброєю, надання мікрогрантів на дослідження та можливості наставництва відповідно до пріоритетів і профілів учасників.

Про ПМП:

Професійна мережа проекту складається із науковців, журналістів, судових експертів, представників громадських організацій, які спеціалізуються на питаннях дослідження зброї та безпеки у громадах. Мережа слугуватиме механізмом підвищенню потенціалу її учасників та стане платформою для обміну досвідом та поширення знань відповідно до цілей українського проекту зі стрілецької зброї та легкого озброєння.

  • Розбудова спроможності: ПМП посилюватиме потенціал своїх членів у питаннях розробки та реалізації заходів, які сприятимуть зменшенню розповсюдження стрілецької зброї в Україні.
  • Розповсюдження знань та обізнаності громадськості: ПМП сприятиме поширенню результатів проекту через своїх членів, щоб допомогти підвищити обізнаність, покращити розуміння та сприяти діяльності, пов’язаної з регулюванням обігу стрілецької зброї. 

Контактна інформація:

sas@smallarmssurvey.org

www.smallarmssurvey.org

Facebook/X: @smallarmssurvey          

data@censs.org 

https://censs.org

https://www.facebook.com/censs.org  

Сторінка проекту: https://censs.org/supporting-ukraine-addressing-salw-proliferation-risks/